Aktualności

Plakat informujący o dofinansowaniu przyznanym przez Gminę Miasta Toruń
Program profilaktyczny dla rodzin z dziećmi w wieku od 12 do 20 roku życia używającymi alkohol, narkotyki i inne substancje psychoaktywne.
czerwony wykrzyknik na żółtóm tle
Konkurs dla NGO na dofinansowanie wkładów własnych trwa. O środki ubiegać mogą się organizacje realizujące zadania publiczne skierowane do mieszkańców Torunia w ramach programów finansowanych ze
Fioletowy napis konsultacje społeczne na białym tle.Różowy napis Wpływamy na Toruń
Rozpoczynamy I etap konsultacji nad Programem współpracy Gminy Miasta Toruń z organizacjami pozarządowymi w 2025 r.
Plakat promujący spacer
Zespół GreenLab Toruń zaprasza mieszkanki i mieszkańców Torunia na spacer badawczy wzdłuż Bulwaru Filadelfijskiego Celem spaceru, który rozpocznie się we wtorek 18 czerwca o godz. 16.30 będzie
4 posiedzenie RDPP
We wtorek 4 czerwca w Urzędzie Miasta odbyło się czwarte w tym roku posiedzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego m. Torunia.
plakat promujący akcję
Zapraszamy społeczników z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w Okrągłym Stole ds. Pożytku Publicznego, który odbędzie się w dniu 13 czerwca br. w Toruniu.
plakat promujący akcję niepieskie i czerwone napisy na białym tle
Pomorska Fundacja Rozwoju, Kultury i Sztuki z Torunia wspiera osoby, które już działają lub chcą działać społecznie
plakat promujący akcję biały napis nazielonym tle
Fundacja Studio M6 oraz Instytut Nowych Technologii zapraszają do udziału w III. spotkaniu sieciującym organizacje pozarządowe w województwie kujawsko-pomorskim.
mapa Torunia
Rada Okręgu nr 10 zaprasza na spotkanie, podczas którego poruszony zostanie temat wniosków, które warto złożyć do planu ogólnego dla całego miasta i poszczególnych dzielnic.
Przewodnicząca rady w radio Gra
Przewodnicząca Rady Działalności Pożytku Publicznego m. Torunia Aleksandra Łukomska - Smulska w wywiadzie udzielonym Radiu "Gra" opowiadała m.in. o działaniach toruńskiej Rady na rzecz organizacji
plakat promujacy akcję
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do nowo otwartego Centrum Aktywności Lokalnej na Rubinkowie – Niebieskiego Zakątka mieszczącego się przy ul. Jodłowej 13!
widok budynku Urzędu Miasta Torunia z cegły czerwonej
Już w najbliższy wtorek 14 maja o godzinie 11.00 w Urzędzie Miasta Torunia (sala nr 15 - I piętro) odbędzie się czwarte w tym roku i czternaste w kadencji 2023-2025 posiedzenie Rady Działalności